AĞRI
TUTAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pansiyon Denetimleri yapıldı
Pansiyon Denetimleri yapıldı![Pansiyon Denetimleri yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_16083100_3.jpg)
Müdürlüğümüze bağlı eğitim öğretim yapan pansiyonlu okullarımızın denetimleri devam ediyor. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Atilla ASLAN ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Atakan AKSOY´un gerçekleştirmiş olduğu denetimlerde belletmenlerimizin ve öğrencilerimizin sorun ve talepleri dinlenerek ihtiyaç tespitleri yapıldı.
Denetimden kareler;