AĞRI TUTAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pansiyonum Güzel Evim Projesi

Pansiyonum Güzel Evim Projesi hazırlıkları 10.10.2016 itibariyle bünyesinde pansiyon bulunan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Mehmet Şükrü Balcı Anadolu Lisesi ve Yatılı Bölge Ortaokulu´nda başladı.
Pansiyonum Güzel Evim Projesi

Pansiyonum Güzel Evim Projesi hazırlıkları 10.10.2016 itibariyle bünyesinde pansiyon bulunan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Mehmet Şükrü Balcı Anadolu Lisesi ve Yatılı Bölge Ortaokulu´nda başladı. Proje kapsamında pansiyonlu okullarımız Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından gönderilen faaliyet planına göre kendi bireysel etkinliklerini planlayacak ve uygulamaya koyacaktır.

Projenin amacı, ilçemizdeki pansiyonlu okullarda barınma hizmeti verilen öğrencilerimizin pansiyonda geçirdikleri süre içerisinde daha nitelikli hizmet almalarını, daha mutlu, daha huzurlu, ev sıcaklığında ve aile şefkati içerisinde olmalarını sağlamaktır.

Bu proje; öğrenci merkezli eğitim çalışmaları içerisinde değerlendirildiğinde öğrencinin kendisini değerli hissetmesine katkı sağlayacaktır. Kendisine değer verildiğini hisseden birey, bu değeri kendisine veren varlığa değer verecek ve içinde bulunduğu toplumun değerlerine sahip çıkacaktır. "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın." İlkesinden hareketle geleceğin Türkiye´sini te´sis etmek gayretiyle bugünün gençlerini değerli kılmak, ülkemizin yarınlarını değerli kılmak olacaktır.

 


Projenin Başlangıç Tarihi : 10.10.2016

 

Projenin Bitiş Tarihi          : 09.06.2017

 

Proje dokümanları : /www/pansiyonum-guzel-evim/dosya/42

Karşıyaka Mah. Tutak Van Yolu Üzeri İlçe Jandarma Komutanlığı Karşısı 04700 Tutak/Ağrı - 0472 411 25 85

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.