AĞRI
TUTAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürü Sn Atilla ASLAN Okul Müdürleri İle Tanışma Toplantısını Gerçekleştirdi.
![Milli Eğitim Müdürü Sn Atilla ASLAN Okul Müdürleri İle Tanışma Toplantısını Gerçekleştirdi.](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_13003621_t2.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Atilla ASLAN ilk toplantısını Tutak İmam Hatip Lisesinin toplantı salonunda Okul Müdürleri ile gerçekleştirdi. Toplantı tanışma aşamasından sonra; 2015-2016 Eğitim Öğretim yılının 2. dönemi ile ilgili gündem maddeleri görüşüldü. Toplantıya tüm İlk-Ortaokul, lise ve kurum müdürlerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti.