AĞRI TUTAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Atilla ASLAN İle Milli Eğitim Şube Müdürü Atakan AKSOY Köy Okullarındaki Öğretmenleri ile Toplantı Yaptı.

            Milli Eğitim Müdürü Atilla ASLAN İle Milli Eğitim Şube Müdürü Atakan AKSOY Köy Okullarındaki Öğretmenleri ile toplantı Yaptı. Toplantı bir sohbet havasında geçip, öğretmenlerin sıkıntılarını, isteklerini dinledikten sonra, Milli Eğitim Müdürlüğü memurlarından Mehmet Sıddık GÖK´ün okullarla ilgili önemli hususları paylaştıktan sonra toplantı sona erdi.  
Milli Eğitim Müdürü Atilla ASLAN İle Milli Eğitim Şube Müdürü Atakan AKSOY Köy Okullarındaki Öğretmenleri ile Toplantı Yaptı.

           23.03.2016 Çarşamba günü saat 15:30 da tüm köy öğretmenleri ve müdür yetkili öğretmenlere yönelik Gazi İlk-Ortaokulu Müdürlüğünün toplantı salonunda; 2015-2016 eğitim öğretim 2. Döneminin genel bir değerlendirmesi, tanışma ve kaynaşma toplantısı Milli Eğitim Müdürü Atilla ASLAN Başkanlığında, Şube Müdür V. Atakan AKSOY ve Memur Mehmet Sıddık GÖK ile birlikte yapıldı.

         Milli Eğitim Müdürü Atilla ASLAN kendini tanıtmasından sonra, 2015-2016 Eğitim öğretimin genel bir değerlendirmesini yapmakla birlikte, tüm iş ve işlemlerin Mevzuat çerçevesinde yapılması gerektiğini, eğitim öğretimin aksamaması için raporun alınmaması ve kamu yönetimindeki hiyerarşi yapısını takip ederek gerekli talep ve şikâyetlerin dile getirmesini gerektiğini söyledi. Okul ve kurumları incelemeler bulunduğu durumu anlatan ASLAN; eğitim ve öğretim için canla başla çalışan öğretmenleri tebrik ederek, insan yetiştirmek istiyorsak eğitim ve öğretimin önemini anlayarak hareket edilmesi gerektiğini, zamanında derse girip çıkılması gerektiği ve sınıf içi temizliğin önemle dikkat edilmesi gerektiğini vurguladı.

       Milli Eğitim Müdürü Atilla ASLAN’dan sonra Şube Müdürü Atakan AKSOY söz alarak kendini tanıttı. Eğitim ve öğretimin resmiyet çerçevesinde yapılması gerektiğini ve gerekli özenin gösterilmesi gerektiğini söyledi.

         Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürlerimizden sonra Memur Mehmet Sıddık GÖK söz alarak genel olarak öğretmenleri ilgilendiren açıklamalarda bulundu.Gök; Müdür yetkili öğretmenlerin, Muhasebe iş ve işlemleri, Diploma işlemleri, Okul Sütü Modülünün kurum teslimat ve kurum tüken işlerinin nasıl yapılması gerektiği belirterek zamanında ilgili iş ve işlemlerin yapılması gerektiğini;

Öğretmenlere yönelik ise; Teog Sınavı görevlendirmeleri, Aday öğretmen ve danışmana öğretmenlerin performans değerlendirmelerde dikkat etmesi gereken tüm iş ve işlemleri detaylı anlattıktan sonra, İsteğe ve özre bağlı yer değiştirme talebinde bulunacak öğretmenlerin dikkat edeceği hususları dile getirdikten sonra toplantı son buldu..

24-03-201624-03-201624-03-201624-03-201624-03-201624-03-201624-03-2016

Karşıyaka Mah. Tutak Van Yolu Üzeri İlçe Jandarma Komutanlığı Karşısı 04700 Tutak/Ağrı - 0472 411 25 85

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.