AĞRI TUTAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE VALİ IŞIN TARAFINDAN OKUL AÇILIŞI

İLÇEMİZDE VALİ IŞIN TARAFINDAN OKUL AÇILIŞI

İlçemizde yapılan Sultan Alparslan Ortaokulu ve Sultan Melikşah İlkokulunun açılış programına,  Ağrı Valisi Sayın Musa IŞIN’ ın katılımıyla yapıldı. Açılışa Vali IŞIN ile birlikte Tutak Kaymakamı Ramazan KENDÜZLER, Vali Yardımcısı Abdullah Seçkin KOÇAK, İl Milli Eğitim Müdürü Hatem DURSUN, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa ŞİPAL ve İlçemiz kurum Amirleri ile birlikte öğrenci velileri ve Tutaklı vatandaşlar katıldı. Açılışta saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ nın okunmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürü Hatem DURSUN konuşma yaptı ve konuşmasında “Eğitim alanında Ağrı genelinde birçok yatırım yapıldığından” bahsetti. Diğer yandan Tutak Kaymakamı Ramazan KENDÜZLER’ de konuşmasında “İlçemizde yapılan yatırımlardan” söz etti. Son olarak Ağrı Valisi Sayın Musa IŞIN tarafından konuşma yapıldı ve Sayın IŞIN’ da konuşmasında bu yatırımlardan ve eğitimin öneminden bahsetti.

Konuşmalardan sonra bisiklet dağıtımı yapan Vali IŞIN öğrenci velileri ve okul öğretmenleriyle birlikte okulların açılışını gerçekleştirdi. Öğrenciler tarafından hazırlanan basketbol maçı gösterisi ve yapılan ikramlar ile program son buldu. 

okul açılışı 20015okul açılışı 20015okul açılışı 20015okul açılışı 20015okul açılışı 20015okul açılışı 20015okul açılışı 20015okul açılışı 20015Karşıyaka Mah. Tutak Van Yolu Üzeri İlçe Jandarma Komutanlığı Karşısı 04700 Tutak/Ağrı - 0472 411 25 85

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.