AĞRI TUTAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8.Sınıflar Merkezi Ortak Sınavı ve 12.Sınıflar YGS_LYS Sınavları Bilgilendirme Toplantısı

Tutak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı öncesi, Ortaokul Müdürleri ve YGS_LYS öncesi Lise Müdürleri ile bilgilendirme toplantısı yapıldı. 29-30 Nisan 2015 tarihlerinde yapılacak olan, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı bilgilendirme toplantısı, Tutak Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa ŞİPAL, Şube Müdürü İbrahim BÜYÜKBEKTAŞ ve Şube Müdürü Şahin UÇKAN, Lise ve Ortaokul Müdürleri katıldı. Bilgilendirme toplantısının açış konuşmasını yapan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa ŞİPAL; “Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı öncesi, gerçekleştirdiğimiz bilgilendirme toplantısına hoş geldiniz. Değerli arkadaşlar, geçen sene ilkini gerçekleştirdiğimiz sınavın başarılı geçmesinde, gösterdiğiniz gayretlerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Tabi sınavla ilgili bu yıl bazı yenilikler var, bu toplantıda hem bilgilerimizi tazeleyeceğiz, hem de yenilikleri sizlere Şube Müdürümüz  İbrahim BÜYÜKBEKTAŞ ve Şube Müdürü Şahin UÇKAN beyler anlatacaklardır. Aklınıza takılan noktalar varsa onları sorar örenirsiniz. Burada öğrendiğiniz sınavla ilgili bilgileri, sizde sınavda görev alacak öğretmen arkadaşlara aktaracaksınız” diye konuştu. Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı bilgilendirme toplantısı, açış konuşmasının ardından slayt gösterisi eşliğinde, Şube Müdürü İbrahim BÜYÜKBEKTAŞ tarafından yapılan sunumla devam etti.  Toplantı Okul Müdürlerinin soru ve görüşleriyle sona erdi.
   8.Sınıflar Merkezi Ortak Sınavı ve 12.Sınıflar YGS_LYS  Sınavları Bilgilendirme Toplantısı

teog toplantı 2015teog toplantı 2015teog toplantı 2015teog toplantı 2015teog toplantı 2015teog toplantı 2015teog toplantı 2015teog toplantı

Karşıyaka Mah. Tutak Van Yolu Üzeri İlçe Jandarma Komutanlığı Karşısı 04700 Tutak/Ağrı - 0472 411 25 85

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.